SLAM JAM

Tworzysz wiersze na poczekaniu i nie boisz się prezentować swojej twórczości? Nie przerażają Cię tłumy, a perspektywa stania na scenie wywołuje przyjemne dreszcze?

Wpadaj na SLAM JAM! Otwórz się na innych, stań na scenie i przyjmij trzy słowa od publiki. Stwórz poemat, a potem wyrecytuj, wykrzycz – zrób to, co zawsze chciałeś ze swoją poezją!

Zasady są proste: publiczność wymyśla trzy słowa dla stojącego na scenie śmiałka, który na zaledwie kilka minut na wplecenie ich w poemat. Jeśli znajdziesz w sobie chęci – zapraszamy 8 czerwca (sobota) na parking przed Akademicką Przestrzenią Kulturalną, gdzie odbędzie się wiele nietypowych atrakcji.

FLASH MOB POETYCKI - 31.05 | 13:00 | WYSPA MŁYŃSKA

Już w piątek 31.05. 2013r. o 13:00 na Wyspie Młyńskiej odbędzie się nietypowa akcja promująca SLAM JAM! Jeśli chcesz się przyłączyć napisz do nas koniecznie!! Cały czas szukamy chętnych, bo im nas będzie więcej tym lepszy będzie efekt zaskoczenia podczas przygotowanego przez Koło OTHER WAY przedsięwzięcia.

Kontaktuj się z koordynatorem wydarzenia:

Bartek Wilbik:  wilbik.bartosz@gmail.com

Zgłoś udział Gaudeamus Otherway Bydgoszcz Instytut Kulturoznawstwa Wyższa Szkoła Gospodarki Enjoy MM 21 Tego Nie Znosisz Radio gra