Zgłoszenia

Jeśli chcesz zgłosić się na warsztaty poetyckie i/lub wziąć udział w slamie poetyckim - kliknij ikonę "Zgłoś udział", która znajduje się po prawej stronie.

 

Regulamin SLAMU POETYCKIEGO znajdziesz TUTAJ

Lista uczestników warsztatów poetyckich:

1. Magdalena Przepierska - river
2. Roman Senski - rocznik '53, malarz, poeta, autor wielu tomikow
3. Monika Sznajder - W wieku podeszłym (całe 21 lat), studentka filologii angielskiej, śmieszna i rozśmieszająca, na drodze do podbicia dziennikarskiego świata i zawładnięcia sercami zakopiańczyków, którzy będą przesiadywac w new age'owej knajpce, która jest w planach.
4. Filip Chrząszczak - Urodziłem się w Bydgoszczy, więc zawsze mogłem trafić gorzej. Nie pragnę być intelektualistą, gdyż każdy może nim zostać. Nie chcę być kimś, bo już jestem sobą.
5. Patrycja Machcińska - 20-letnia studentka dziennikarstwa i komunikacjo społecznej, interesująca się fotografią, tańcem, muzyką i tatuażami.
6. Hubert K. - cześc, rapuję
7. Paweł Rogiński - Występuję pod pseudonimem Aesde. I przyjadę do was z Wrocławia
8. Aleksandra Rulewska - Jestem członkiem bydgoskiej grupy Neon, interesuję się poezją, czasem nawet coś napiszę
9. Joanna Kloska - Studiuję, należę do Grupy Literackiej NEON, popisuję sobie. Swoje teksty obecnie wrzucam na bloga swego: wysysacz.blogspot.com. Lubię temat codzienności, pozornie nic nie znaczące przedmioty czy zdarzenia. Lubię też nie być całkiem serio.
10. Agata Ewleszyn - nie lubię takich "okienek z opisem" ;) sami ocenicie
11.Katarzyna Dobucka - Jestem członkiem Grupy Literackiej Neon, działającej od ponad dwóch lat w Bydgoszczy. Na co dzień maruda, w wolnych chwilach studentka dziennikarstwa.
12.Kasia Starczewska - Witam, jestem studentką WSG pierwszego roku kulturoznawstwa na obszarze zarządzanie kulturą. Interesuje mnie aktorstwo teatralne jako forma ekspresji i wyrażania siebie. Cenię sobie poezję, a każda forma poszerzania horyzontów bardzo mnie pociąga. Dlatego z wielką chęcią wezmę udział w tych warsztatach.
13. Paweł Pochylski - wiecznie spóźniony, ale pozytywny

Lista uczestników slamu poetyckiego:

1. Magdalena Przepierska - j.w.
2. Roman Senski - j.w.
3. Marcelina Zengel - pozytywna
4. Bartosz Bartkowski - 23 letni student z Bydgoszczy, przyszły zootechnik i technik weterynarii, aspirujący do pracy w SPCA po zakończeniu studiów w kraju ojczystym. Jego ulubiona muzyka oscyluje wokół szeroko pojętego, elektronicznego brzmienia. Młody człowiek z głową pełną ciekawych pomysłów.
5. Dariusz Bukolt - Zdolny, leniwy, zaangażowany
6. Filip Chrząszczak - j.w.
7. Hubert K. - j.w.
8. Paweł Rogiński - j.w.
9. Paweł Pochylski - j.w.
10. Agata Ewleszyn - j.w.
11. Dawid Milczarski (rubaszny rumcajs) - przystojny, sympatyczny, sporadycznie energiczny
12. Konrad Olszewski - anarchista
13. Mikołaj Blechert - Młody twórca
14. Marcin Krukowski

Zgłoś udział Gaudeamus Otherway Bydgoszcz Instytut Kulturoznawstwa Wyższa Szkoła Gospodarki Enjoy MM 21 Tego Nie Znosisz Radio gra