Partnerzy

Studenckie Koło Inicjatyw Innowacyjnych w Kulturze „OTHER WAY”

Koło Inicjatyw Innowacyjnych w Kulturze OTHER WAY Wyższej Szkoły Gospodarki działa od października 2009 roku. Jego członkowie reprezentują różne zainteresowania, pasje i jedną wspólną idee – rozwój poprzez generowanie nietypowych pomysłów oraz tworzenie, współtworzenie i organizowanie kreatywnych projektów kulturalnych. Other Way jest kołem otwartym dla wszystkich mających czas i energię do działania! Jego członkami są studenci różnych roczników, specjalności oraz uczelni. Nieustannie jednak przeważają studenci kulturoznawstwa z WSG.

Zarówno zakończone projekty, jak i aktualnie przygotowany projekt na pograniczu poezji i street art'u potwierdzają, iż Other Way jest platformą możliwości dla jego członków - miejscem na pierwsze potyczki, błędy, współprace z artystami, poważnymi instytucjami, a także osiąganie pierwszych małych i większych sukcesów. Jak często pokazuje życie, jest to istotne doświadczenie dla przyszłej zawodowej kariery kołowiczów.

Instytut Kulturoznawstwa Wyższej Szkoły Gospodarki

Akademicka Przestrzeń Kulturalna

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

21 Music Studio

TEGONIEZNOSISZ.PL

Miasto Bydgoszcz

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy.

Zgłoś udział Gaudeamus Otherway Bydgoszcz Instytut Kulturoznawstwa Wyższa Szkoła Gospodarki Enjoy MM 21 Tego Nie Znosisz Radio gra